Про компанію

 

Ми є новою фірмою але завдяки особам її що створили, ми володіємо величезним, багатолітнім досвідом в сфері технології палив, біопалив, технологій нафтопереробки, а також технологій виробництва будь-яких удосконалених присадок до бензинів, дизельних палив, біопалива. Маємо також досвід в розробці та виробництві спеціальних присадок, що застосовуються, зокрема, як діючі хімічні речовини, допоміжні або захисні в хімічних процесах, а також при видобутку нафти і газу. Спеціалізована, дослідно-аналітична лабораторія надає дослідні послуги в сфері аналізів нафтових продуктів, а особливо палив і біопалив, а також послуги, пов'язані з аналітикою середовища.

Назва проекту: «Інноваційні деемульгатори та інгібітори корозії, які покращують енергоефективність сирої нафти, природного газу та бензину та зменшують забруднення води та стічних вод у нафтопереробній та гірничодобувній промисловості»

 

PACHEMTECH LOGO 50

logo-NCBiR

Проект співфінансується Національний центр досліджень і розвитку в рамках Заходу 1.1: Проекти науково-дослідних робіт підприємств Оперативної Програми «Інтелектуальний розвиток» 2014-2020.

Угода № POIR.01.01.01-00-0377/17

Проект реалізовувався з липня 2018 року по червень 2021 року спільно з INiG - PIB Kraków як субпідрядником.

В рамках проекту були розроблені такі технології:

  1. Інноваційний деемульгатор для знесолення парафінової сирої нафти з індексом API вище 40°, для електродегідраторів на нафтопереробних заводах, який ефективно знесолює сиру нафту, додатково протидіючи корозії та утворенню осадів.
  2. Інноваційний багатофункціональний деемульгатор для розділення емульсій з ароматичною асфальтеновою сирою нафтою з індексом API нижче 40° для електродегідраторів у нафтовидобувній промисловості, який ефективно розділяє емульсію на чисту вуглеводневу та водну фази та знижує в'язкість сирої нафти.
  3. Інноваційний інгібітор корозії для морської води для встановлення на нафтових платформах, який захистить установки для закачування води назад у гірську масу від корозії.
  4. Інноваційний багатофункціональний деемульгатор для розділення водно-нафтових емульсій типу W/O на дві чисті фази: сиру нафту та воду, з додатковими антикорозійними та антишламовими властивостями.
  5. Інноваційний деемульгатор типу "reverse demulsifier", що включає освітлювачводи, для розділення водно-вуглеводневої емульсії типу O/W, який розділяє емульсію на воду та вуглеводні, одночасно запобігаючи корозії, утворенню парафінових і мінеральних відкладень.
  6. Інноваційний екологічний деемульгатор на основі екологічних розчинників, що містить екологічно чисті поверхнево-активні речовини, особливо рослинного походження, які розділять водонафтову емульсію на водну та вуглеводневу фази; особливо для використання на нафтових платформах.
  7. Інноваційний багатофункціональний високоефективний комплекс інгібітор корозії-деемульгатор для конденсатних відкладень, завданням якого буде одночасний захист від корозії установки та ефективне розділення видобутої речовини на чисті фази: природний газ, сира нафта, бензин та пластова вода.

В результаті проекту впроваджено 16 продуктових інновацій, а також 8 патентних заявок.

Загальна вартість: 5 315 023,95 злотих, у тому числі сума співфінансування: 3 755 099,95 злотих.

В результаті реалізації проекту в асортимент Pachemtech введено:

DR_217_20 Деемульгатор для нафти

DR_221_20 Деемульгатор для нафти

DR_222_20 Деемульгатор для нафти

DR_280_20 Деемульгатор для нафти

DR_281_20 Деемульгатор для нафти

WM_24_20 Інгібітор корозії для морської води

WM_44_20 Інгібітор корозії для морської води

WM_54_20 Інгібітор корозії для морської води

WM_55_20 Інгібітор корозії для морської води

WO_152 Багатофункціональний деемульгатор для руйнування масляно-водної емульмії типу W/O

ECO_70 Екологічний деемульгатор, головним чином для морських нафтових платформ

ECO_125 Екологічний деемульгатор, головним чином для морських нафтових платформ

REV_19_19 Деемульгатор типу „reverse demulsifier”

REV_38_20 Деемульгатор типу „reverse demulsifier”

CLAR_10 Освітлювач водних емульсій

UKR_129_20 Інгібітор корозії-деемульгатор

інформація Тимчасове

На жаль, нова версія нашого сайту знаходиться в процесі оновлення. Цілком можливо, що деякі з даних ще не був введений. Дані будуть завершені найближчим часом

Додатки до дизельних палив

Pachemtech пропонує високоякісні багатофункціональні присадки для дизельних палив, що між іншим поліпшують миючо-дисперсійні властивості (забезпечують чистоту клапанів, систему подачі палива, зменшує формування кількості відходів і т.д.), антикорозійні, змащувальні, протипінне, ароматичне...
Також ми пропонуємо одно функціональні додатки, наприклад, що забезпечують підтримання відповідних протипінних властивостей або антикорозійної обробки, або забезпечення безпеки мікрофлори в системах зберігання дизельних палив.

Список добавки до дизельного паливa пропонованих Pachemtech

Лабораторні дослідження

Лабораторія пропонує послуги в області (див. список та посилання нижче):

• Дослідження рідкого палива: дизельне паливо, пічне паливо
• Дослідження рідких видів біопалива та біо-компонентів: метилові ефіри/естери жирних кислот (FAME), дизельні палива, що містять FAME
• Дослідження інших нафтопродуктів

Додатки до ЗНГ (LPG)

Добавки для зрідженого нафтового газу в основному включають в себе інгібітори корозії що гарантує утримання корозії на рівні, що продиктований нормами, або за індивідуальними вимогами клієнтів. Ми пропонуємо також багатофункціональні додатки, що містять в тому числі і змащувальні компоненти, компоненти, що запобігають зносу гнізд клапанів двигуна.

Lista oferowanych przez Pachemtech dodatków do LPG

Додатки до бензину

Pachemtech пропонує високоякісні багатофункціональні присадки для бензину, що між іншим поліпшують миючо-дисперсійні властивості (забезпечують чистоту клапанів, систему подачі палива, зменшує формування кількості відходів і т.д.), антикорозійні, змащувальні, протипінне, ароматичне...
Також ми пропонуємо одно функціональні додатки, наприклад, що забезпечують підтримання відповідних протипінних властивостей або антикорозійної обробки, або забезпечення безпеки мікрофлори в системах зберігання бензину.

 

Lista dodatków do benzyn oferowanych przez Pachemtech (lista jest w trakcie uzupełniania)