Добавки для палива і біопалива

Головною спеціальністю фірми Pachemtech є розробка технології і власна продукція пакетів удосконалених додатків до:

  • Бензину
  • Дизельних палив
  • Паливних масел
  • Біопалив, що базуються на RME (B100, B20, B30)
  • Біопалив, що включають в себе етанол
Показувати
PACHEM-DCFI-3320C
Додатки до ЗНГ (LPG)

Дочірні категорії

benz tankowaniePachemtech пропонує високоякісні багатофункціональні присадки для бензину, що між іншим поліпшують миючо-дисперсійні властивості (забезпечують чистоту клапанів, систему подачі палива, зменшує формування кількості відходів і т.д.), антикорозійні, змащувальні, протипінне, ароматичне...
Також ми пропонуємо одно функціональні додатки, наприклад, що забезпечують підтримання відповідних протипінних властивостей або антикорозійної обробки, або забезпечення безпеки мікрофлори в системах зберігання бензину.

Список доступних  присадoк для бензину нижче:

2 trucksPachemtech пропонує високоякісні багатофункціональні присадки для дизельних палив, що між іншим поліпшують миючо-дисперсійні властивості (забезпечують чистоту клапанів, систему подачі палива, зменшує формування кількості відходів і т.д.), антикорозійні, змащувальні, протипінне, ароматичне...
Також ми пропонуємо одно функціональні додатки, наприклад, що забезпечують підтримання відповідних протипінних властивостей або антикорозійної обробки, або забезпечення безпеки мікрофлори в системах зберігання дизельних палив.

 Список доступних дизельних присадoк  нижче:

Біопалива вироблені з ріпакових ефірів, а тим більше з інших ефірних олій вимагають відповідного забезпечення удосконалюючих додатків. Найбільш істотні є антиоксиданти, які захищають біопалива від небажаних наслідків окислювання їх складників, що часто призводить до виникнення осадків і шламів в резервуарах для зберігання, та системах подачі палива. Наступними, необхідними добавками є біоциди, що захищають від розвитку бактеріальної флори в паливі. Для вирішення проблем, засмічення паливних фільтрів використовуються також добавки диспергаторно-миючі, а також дипресатори. Вони забезпечують такі параметри палива, як CFPP - температуру блокування холодного фільтру і властивості холодної фільтрації в тесті CSFT.
Pachemtech пропонує як окремі додатки, так і багатофункціональні пакети додатків до RME і FAME, що дозволяють забезпечити правильні параметри біопалива і уникнути вищезгаданих проблем.

Список доступних  присадoк для RME і FAME нижче:

Ми пропонуємо додатки, або їх багатофункціональні пакети, для поліпшення згоряння, миючо-диспергаторних властивостей, забезпечують антикорозійний захист в системах спалювання, запобігають розвитку бактеріальної флори і інших мікроорганізмів в паливі. Ми виробляємо як, так звані конвенціональні додатки або пакети додатків до легкого і важкого пічного палива, так і проекологічні (так звані green energy) додатки.
Подробиці пропозиції ми подаємо зацікавленим клієнтам індивідуально. Також ми пропонуємо індивідуальний підбір функціональності пакетів, з урахуванням якості базового палива клієнта; завдяки цьому наші додатки є високоефективними і економічно вигідні.
Найновішими продуктами цієї групи є додатки, що поліпшують згоряння, а також забезпечують захист пічних палив, що містять біомасу.

Список доступних  присадoк для пічних палив нижче:

Dodatki do LPG obejmują gównie inhibitory korozji gwarantujące utrzymanie korozji na poziomie wymaganym przez normy lub indywidualne wymagania odbiorców.  Oferujemy także doddatki wielofunkcyjne, zawierające między innymi składniki smarnościowe, składniki zabezpieczające gniazda zaworowe silników przed zużyciem.